Vodafone’un Okula Dönüş Kampanyasıyla Ailelerin Evde İnternet Masraflarının Yarısı Vodafone’dan

Haberin Tarihi : 12 Eylül 2017   |   Son Yenileme : 16 Temmuz 2018

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, okul telaşı yaşayan ailelerin bütçesine destek olacak yeni bir ev interneti kampanyası geliştirdi. Eylül ve Ekim aylarında geçerli olacak yeni "Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş" kampanyasıyla, Vodafone'a gelen ailelerin internet masraflarının yarısını Vodafone karşılayacak. Vodafone ayrıca, aileler için A101'den 50 TL'lik hediye çeki de verecek. Aboneler, "Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş" kampanyasından ayda 29,90 TL'den başlayan fiyatlarla faydalanabilecek.

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, okul telaşı yaşayan ailelerin bütçesine katkıda bulunacak yeni bir ev interneti kampanyası başlattı. Vodafone'un okula dönüş dönemine özel olarak tasarladığı yeni "Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş" kampanyasında, Vodafone'a gelen ailelerin internet masraflarının yarısını Vodafone karşılayacak. Buna göre, Eylül ve Ekim aylarında yeni abonelere özel olarak ayda 29,90TL'den başlayan fiyatlarla sunulacak tüm ADSL ve fiber paketlerinde ilk 3 ay %50 indirim yapılacak. Vodafone, okul döneminde ailelerin bütçelerine destek olabilmek için A101'den 50 TL'lik hediye çeki de verecek. 

Engin Aksoy: "Ailelerin okul bütçesine katkıda bulunuyoruz"

Vodafone'un mobil ve sabit iletişim hizmetlerini tek çatıdan sunan bir "genişbant telekomünikasyon şirketi" olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Dijitalleşme vizyonumuzla, sadece mobil değil ev kullanıcılarımızın da hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, her evin ihtiyacına göre tasarlanmış uygun fiyatlı teklifler geliştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz okula dönüş döneminde ailelerin artan bütçe telaşını anlıyor ve bu ihtiyacı karşılamaya yönelik geliştirdiğimiz yeni 'Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş' kampanyasıyla, okula dönüş dönemine özel olarak tüm ADSL ve fiber paketlerimizde ilk 3 ay %50 indirim yaparak ailelerin bütçesine katkıda bulunuyoruz. Bununla birlikte, A101'den verdiğimiz 50 TL'lik hediye çekiyle de ailelerin bütçesine yaptığımız katkıyı artırıyoruz. Vodafone olarak, abonelerimize ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz."

Ücretsiz kurulum, 7/24 destek

Vodafone'un tümpaketlerinde geçerli olacak yeni "Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş" kampanyası için siparişten kuruluma kadar tüm süreçler Vodafone ekipleri tarafından yönetiliyor. Abone, başvurunun ertesi günü aranıyor ve eve gelen ekiplerce kurulum ücretsiz yapılıyor. Tüm ürünler için özel destek ekipleri 7/24 hizmet veriyor. Ev interneti alan aboneler, avantajlı cihaz tekliflerinden de yararlanabiliyor.

Vodafone'un yeni kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 0 542 no'lu telefonu aramaları yeterli oluyor. 

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle