“Geleceğin Karakartalı” Olmaya Aday 4 Çocuk Beşiktaş-Göztepe Maçında Sahaya Çıktı

Haberin Tarihi : 7 Nisan 2018   |   Son Yenileme : 21 Şubat 2019

Vodafone ve Beşiktaş JK ortaklığında hayata geçirilen, dünyanın ilk dijital scouting projesi "Geleceğin KaraKartalı" kapsamında dikkat çeken 4 çocuk, Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş-Göztepe maçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi.

Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone ve Beşiktaş JK'nın Türk futbolunun geleceğine katkı sağlamak üzere başlattığı "Geleceğin KaraKartalı" projesi tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın ilk dijital scouting (futbolda yetenek avcılığı) projesi "Geleceğin KaraKartalı" kapsamında, videolardaki performanslarıyla dikkat çeken 4 çocuk Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş-Göztepe maçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi. "Geleceğin KaraKartalı" olmaya aday Can Duran, Mert Aynacı, Bedirhan Ergin, Serhat Aras taraftardan tam not aldı.

Vodafone ve Beşiktaş JK tarafından futbolda altyapı ihtiyacından hareketle geliştirilen "Geleceğin KaraKartalı" projesinde bugüne kadar tüm Türkiye'den 2 bin 500'ü aşkın video yüklendi. Bu videolar 3 milyondan fazla kez izlendi.

Proje, Haziran ayında Vodafone Park'ta yapılacak final etkinliğiyle son bulacak. Finalde yapılacak seçmelerle en az 3 çocuk Beşiktaş'ın altyapısına girme fırsatı yakalayacak. 

"Geleceğin KaraKartalı" projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.geleceginkarakartali.com adresi ziyaret edilebiliyor.

 

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle