Vodafone HD Ses Teknolojisi ile Babalar ve Çocukları Her Zaman Yan Yana

Haberin Tarihi : 17 Haziran 2017   |   Son Yenileme : 17 Haziran 2017

Türkiye'de en geniş 4.5G kapsaması sağlayan operatör olan Vodafone, HD Ses Teknolojisi ile de yüksek kalitede deneyimini sunuyor. Türkiye'nin neresinde olurlarsa olsunlar babalar ve çocuklarının yan yanaymış gibi konuşabilmesini sağlayan Vodafone, Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde de HD SES Teknolojisi VoLTE ile mesafeleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca Vodafone'un özel Babalar Günü kampanyası kapsamında, babaların çok beğeneceği elektronikten kişisel bakıma, giyimden GSM'e kadar çeşitli indirimler Vodafone'luları bekliyor. 

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Türkiye'nin en geniş HD Ses Kapsamasına sahip Vodafone SüperNet 4.5G ile de abonelerinin hayatına değer katmaya devam ediyor. Vodafone, Babalar günü için hazırlanan reklam filminde de, Vodafone'un HD ses kalitesi ile mesafelerin ortadan kalktığı, sesin sanki yanınızdaymış gibi net olduğu ve uzakların yakın olduğu vurgulanıyor.

"Vodafone ile uzaklar yakın oluyor"

Vodafone'nun yeni reklam filminde, bir babanın beşikteki kızını uyutmak için saz çalıp türkü söylediği, kızı biraz daha büyüdüğünde ve gök gürültüsünden korktuğunda da yine sazını eline alıp kızının huzurlu bir uykuya dalmasını sağladığı görülüyor. Yıllar sonra bir gece başucundaki telefon çalan baba, bu sefer üniversite yurdundaki ranzasında, kelimeler boğazına düğümlenen ve ağlamamaya çalışan kızıyla görüntülü konuşurken görülüyor. Baba sazını bir kez daha eline alıp, kızına her zaman söylediği türküyü bu sefer görüntülü olarak, sanki kızının yanındaymış, başucunda ona türkü söylüyormuş gibi söylüyor. Böylece Vodafone'lular için HD Ses Teknolojisi (VoLTE) ile mesafeler ortadan kalkıyor ve uzaklar yakın oluyor...

Engin Aksoy: "4.5G'deki lider kapsama gücümüzün yanı sıra HD Ses Teknolojisini de sunuyoruz" 

Vodafone SüperNet 4.5G ile Türkiye'nin en iyi ses deneyimine sahip olduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, teknolojiyi teknoloji için değil teknolojiyi insan için kullanmayı ve 4.5G'deki  geniş kapsama gücümüzle Türkiye'de her yerde herkesin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Abonelerimize 4.5G'deki lider kapsama gücümüzün yanı sıra En Geniş HD Ses kapsamamız ile yüksek kalitede ses deneyimini de sunuyoruz. Sevdikleriniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun, yüksek ses kalitesi ile yanınızdalarmış gibi iletişim kurma imkânı sağlıyoruz. Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığımız reklam filmimizde de bunu vurguluyor ve ayrıca abonelerimize özel çeşitli markalarda sağladığımız indirimlerle abonelerimizin babalarına hediye almalarını kolaylaştırıyoruz. Vodafone olarak, HD ses Teknolojisi (VoLTE) ile tüketicilere en iyi ses deneyimini sunmaya ve aynı zamanda 4.5G teknolojisini herkes için erişilebilir kılmaya devam edeceğiz."

Vodafone Babalar Günü hediyelerinde de yanınızda 

Vodafone'lular için Babalar Günü'ne özel çeşitli marka avantajları da bulunuyor. Aboneler, "Vodafone Yanımda" mobil uygulamasının "Bana ne var" bölümünü kullanarak, Homend.com.tr'de belirli ürünlerde 130 TL'ye varan indirimler ve ücretsiz kargo; Goldmasterhome.com'da ise babalar günü ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde %55 indirim ve ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabiliyorlar. Vodafone'luları Damat Tween ve DS Damat'ta ise yüzde 10 indirim fırsatı bekliyor. Hem babasına hem kendine yeni bir telefon almak isteyenler ise 2 adet Vestel Venüs V3 5580 alıp tek bir faturada ödeyebiliyor.

Vodafone HD Ses Teknolojisi (VoLTE) ile artık kalabalık veya arkada yoğun gürültünün olduğu ortamlarda bile sessiz bir odada konuşuyor gibi kaliteli bir görüşme deneyimi sağlanıyor. Ayrıca HD ses Teknolojisi (VoLTE)  ile birlikte, eskiden 6 saniye sürebilen sesli aramaların bağlanma süresi, neredeyse 1 saniyeye iniyor. HD Ses Teknolojisi (VoLTE), aynı anda veri ve ses kullanımına izin verdiği için telefon görüşmeleri sırasında dosya indirmeye ya da göndermeye devam edebiliyor; konum veya fotoğraf paylaşılabiliyor. 

 

Vodafone'un Babalar Günü için hazırladığı reklam filmini izlemek için:

http://vftr.co/babalaraozel  

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle