Vodafone Park’ta Maratona Çağrı

Haberin Tarihi : 27 Ekim 2019   |   Son Yenileme : 24 Eylül 2020

Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş JK –Galatasaray derbisi öncesinde Beşiktaşlı futbolcular ısınma esnasında Vodafone İstanbul Maratonu logolu , "Çocuklar için koş" yazılı tişörtler giyerek sahaya çıktı.

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş JK –Galatasaray derbisi öncesi Vodafone 41. İstanbul Maratonu'na katılım çağrısı yapıldı. Beşiktaşlı futbolcular, maç öncesi gerçekleştirilen ısınmada Vodafone İstanbul Maratonu logolu, üzerinde bu yılın teması olan "Çocuklar için koş" yazılı tişörtler giyerek sahaya çıktı. Beşiktaşlı futbolcuların maratona katılım çağrısı, taraftardan büyük alkış aldı. 

37 bin sporcu bekleniyor 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda 3 Kasım Pazar günü düzenlenecek Vodafone 41. İstanbul Maratonu'na 106 ülkeden 37 bin sporcunun katılması bekleniyor. Kıtalararası koşulan ilk yarış olma özelliğine sahip olan Vodafone İstanbul Maratonu, maraton (42,195 km), 15 kilometre koşusu ve halk koşusu olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Maraton için 31 Ekim, 1-2 Kasım tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek Maraton ve Spor Fuarı'nda geç kayıt yaptırılabilecek. 

Vodafone 41. İstanbul Maratonu ile ilgili güncel bilgilere resmi Facebook etkinlik sayfasından ve www.maraton.istanbul adresinden ulaşılabiliyor.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle