Simge, Vodafone FreeZone Stüdyo’daki Online Konserinde İlk Kez Reggae Söyleyecek

Haberin Tarihi : 8 Mart 2019   |   Son Yenileme : 24 Mayıs 2019

"POP SİMGE" VE "REGGAE SİMGE" 13 MART'TA AYNI SAHNEDE BULUŞACAK 

Vodafone FreeZone Stüdyo'da 13 Mart'ta düzenlenecek online konserde Simge sahne alacak. Sanatçı, "Raad Online" temasıyla düzenlenecek konserde, bir ilk olarak, hem pop hem reggae janrlardan oluşan bir repertuarla gençlerin evine konuk olacak. Simge'ye reggae parçalarda SATTAS eşlik edecek. Vodafone FreeZone YouTube kanalından saat 20.30'da canlı yayınlanacak konser, ücretsiz olarak Türkiye'nin dört bir yanındaki gençlerle buluşacak.

Türkiye'nin dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, eşsiz performanslara evsahipliği yapmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone Stüdyo, bu kez pop müziğin sevilen isimlerinden Simge'yi ağırlayacak. 13 Mart'ta Vodafone FreeZone Stüdyo'da "Raad Online" temasıyla düzenlenecek online konserde, Simge bir ilk olarak hem pop hem reggae janrlardan oluşan bir repertuarla milyonlarca gencin evine konuk olacak. Moderatörlüğünü YouTube fenomeni Chaby Han'ın yapacağı konsere, Türkiye'nin önemli reggae gruplarından SATTAS da konuk olarak katılacak. Yaklaşık 2 saat sürecek olan konser, Vodafone FreeZone YouTube kanalında canlı yayınlanacak. Türkiye'nin dört bir yanından gençler, Simge ve SATTAS'ın Vodafone FreeZone Stüdyo'da gerçekleştireceği bu "Saçma Güzel" konseri ücretsiz izleyebilecek.

Vodafone FreeZone Stüdyo'da konser vereceği için heyecanlı olduğunu belirten Simge, "İlk kez reggae söyleyeceğim. SATTAS ile birlikte keyifli bir deneyim olacak. Online konser fikri heyecan verici. Milyonlarca gencin evine aynı anda konuk olacağız. Herkesi 13 Mart akşamı Vodafone FreeZone YouTubekanalına bekliyorum" dedi.

Simge'den sürpriz video

Simge, Vodafone FreeZone Stüdyo'daki online konseri için eğlenceli bir tanıtım videosu da hazırladı. Vodafone FreeZone Instagram hesabında yayınlanan videoda, "Pop Simge" ve "Reggae Simge" aynı sahnede buluşup sohbet ediyor. İki ayrı kimliğe bürünerek hayranlarına sürpriz yapan Simge, gençleri 13 Mart'taki konseri izlemek için Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olmaya davet ediyor. 

Online konser deneyimi

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşatacak. Dinleyiciler, konser sırasında Simge ve SATTAS ile etkileşime geçerek sanatçılarla eğlenceli kurgular üzerinden iletişim kurabilecek ve sorularını sorabilecek. Konserden seçili performanslar 10 gün sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek, Simge ve SATTAS hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak. Müzikseverler, Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olarak tüm Vodafone FreeZone Stüdyo konser performanslarından yüklendikleri anda haberdar olacaklar.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle