Vodafone FreeZone’lular, Avrupa’nın En Büyük Festivallerinden Sziget’e Hazırlanıyor

Haberin Tarihi : 22 Temmuz 2017   |   Son Yenileme : 22 Temmuz 2017

Vodafone'un gençlik markası Vodafone FreeZone, gençler için yeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlerin ortak noktası müziği sahiplenen Vodafone FreeZone, tüm müziksever gençlerin hayallerini süsleyen Sziget Festivali için 8 FreeZone'luya müthiş bir festival deneyimi yaşatacak. Sziget'e gidecek şanslı FreeZone'lular, Instagram üzerinden #FestivaleHazırım hashtag'i ile düzenlenecek bir yarışmayla belirlenecek.

Vodafone'un "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençleri her alanda müzikle buluşturmaya devam ediyor.  Gençlerin ortak noktası müziği sahiplenen Vodafone FreeZone, tüm müziksever gençlerin hayallerini süsleyen ve en çok gitmek istedikleri etkinliklerden biri olan Sziget Festivali için 8 Freezone'luya Kombine Kamp Bileti hediye edecek. Şanslı FreeZone'lular, bu yıl 9-16 Ağustos arasında Budapeşte'nin Obuda Adası'nda düzenlenecek 25. Sziget Festivali'nde 7 gün boyunca VIP çadır alanında konaklayarak özel bir festival deneyimi yaşayacak. FreeZone'lu gençler, Sziget Festivali'nde sahne alacak Türk sanatçılarla tanışma imkânı da bulacak.

Instagram'da yarışacaklar 

Dünyanın en büyük festivallerinden Sziget Festivali'ne Vodafone FreeZone'un davetlisi olarak gidecek gençler, Instagram üzerinden düzenlenecek bir yarışmayla belirlenecek. Buna göre FreeZone'lular, festival ruhunu sonuna kadar yaşamak için yanlarına alacakları olmazsa olmazlarının fotoğrafını çekerek #FestivaleHazırım hashtag'i ile Instagram'da paylaşacak. En başarılı paylaşımları yapan 8 FreeZone'lu Sziget'te festival ruhunu yaşayacak.  

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, şunları söyledi: 

"Vodafone FreeZone, Mayıs 2011'de gençlerle buluşturduğumuz bir platform. Bu platformla gençlerimizin 'kafalarına göre' yaşayabilmeleri için fırsatlar sunuyor ve onlara özgürlük alanları yaratıyoruz. Gençlerin hayatında birçok limit ve zorunluluk olduğunu biliyoruz. Onlar için yaptığımız kampanyalarla bu sınırları esnetmeye çalışıyoruz. Müzik, gençlerin en sevdiği ve en çok vakit ayırdığı sosyal aktiviteler arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü müzik etkinliklerinden biri olan Sziget Festivali ile yaptığımız marka ortaklığı ve devamında gelecek projelerimiz ile de Vodafone FreeZone olarak, gençlerimizin müzik tutkusunu desteklemeye devam edeceğiz."

7 gün kesintisiz müzik ve sanat 

Sziget Festivali, 7 gün aralıksız devam eden geniş yelpazeli müzik ve sanat etkinlikleriyle Avrupa'nın en büyük festivali olarak biliniyor. Budapeşte'nin kalbinde yer alan Obuda Adası'nda düzenlenen Sziget Festivali, her yıl 100'den fazla ülkedengelen 500 bini aşkın kişiyi ağırlıyor. 50'den fazla sahnede dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayan festival, sokak tiyatroları, enstalasyonlar, Sziget Sirki, Sziget Plajı, evlenme çadırı, tarot labirenti gibi sürpriz etkinliklerle de misafirlerine renkli ve keyifli bir hafta yaşatıyor.  

Vodafone FreeZone Instagram yarışmasının detayları için: http://www.vodafonefreezone.com/freezone-sziget-instagram-yarismasi adresi ziyaret edilebilir.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle