Vodafone Freezone Stüdyo’da İlyas Yalçıntaş Rüzgârı Esti

Haberin Tarihi : 3 Ağustos 2018   |   Son Yenileme : 24 Temmuz 2019

İLYAS YALÇINTAŞ, VODAFONE FREEZONE STÜDYO'DAKİ CANLI KONSERİYLE MİLYONLARI COŞTURDU 

Türkiye'nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo'ya konuk olan İlyas Yalçıntaş, canlı konserde gençleri coşturdu. "İncir", "İçimdeki Duman" ve "Gel Be Gökyüzüm" adlı şarkılarıyla gönüllerde taht kuran sanatçı, romantik aşk şarkılarıyla gençlerin evine konuk oldu. Vodafone FreeZone YouTube kanalından General Mobile desteği ile canlı yayınlanan konser, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak 120 bin izlenmeyi geçti.

Türkiye'nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, daha önce yapılmamış ve başka bir yerde bulunamayacak performanslara evsahipliği yapmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone Stüdyo bu kez pop müziğin sevilen isimlerinden İlyas Yalçıntaş'ı General Mobile sponsorluğunda ağırladı. "İncir", "İçimdeki Duman" ve "Gel Be Gökyüzüm" adlı şarkılarıyla gönüllerde taht kuransanatçı,Vodafone FreeZone Stüdyo'da verdiği online konserde "Yazlık" stüdyo konsepti ve romantik aşk şarkıları ile milyonlarca hayranının evine konuk oldu. Moderatörlüğünü Gökhan Tevek'in yaptığı konsere, sosyal medya üzerinden yayınladığı popüler yerli ve yabancı cover'larla ünlenen Ekin Beril konuk oldu. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan İlyas Yalçıntaş 16 parça seslendirdi. Vodafone FreeZone YouTube kanalından canlı yayınlanan konser, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak 120 bin izlenmeyi geçti.

"Herkesin enerjisini yakından hissettim"

Vodafone FreeZone Stüdyo'daki online konseri hakkında konuşan İlyas Yalçıntaş, şunları söyledi:

"Benim için çok değişik bir tecrübe oldu. Karşımda fiziksel anlamda seyirci yoktu, ama beni telefonlarından, bilgisayarlarından izleyen herkesin enerjisini yakından hissettim, yanımda gibiydiler. Konseri kaçıranlar üzülmesin, en kısa zamanda, söylediğimiz şarkılar FreeZone YouTube kanalına yüklendiğinde tekrar izleyebilirler." 

Online konser deneyimi 

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşattı. Dinleyiciler, konser sırasında İlyas Yalçıntaş ile etkileşime geçerek ünlü sanatçıya sosyal medya mecralarından sorularını sordu. Bazı performanslar 1 hafta sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek İlyas Yalçıntaş hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak. Müzikseverler, Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olarak tüm Vodafone FreeZone Stüdyo konser performanslarından yüklendikleri anda haberdar olacaklar.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle