Vodafone Freezone’lular, Paris’te MSI Finali İzledi

Haberin Tarihi : 1 Haziran 2018   |   Son Yenileme : 21 Şubat 2019

Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel espor ligi League of Legends'a ismini veren Vodafone FreeZone, bu kapsamda sunduğu "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri" ile oyunsever gençlere her ay sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Vodafone'un VadiBizim web sitesindeki yarışmayı kazanan 2 şanslı FreeZone'lu, Sezon Ortası Turnuvası'nın (MSI) finalini Paris'te yerinde izleme şansı yakaladı. Şanslı FreeZone'lulara, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nin sevilen sunucularından Chris "TonBalıklı Makarna" Willekens ve profesyonel esporcu Koray "Naru" Bıçak da eşlik etti.

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone altında, tutku alanı espor olan gençlere ulaşmaya devam ediyor. Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel espor ligi League of Legends'ın 2018 sezonu kış ve yaz mevsimi liglerine ismini veren Vodafone FreeZone, bu sponsorluk kapsamında geliştirdiği "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri" ile oyunsever gençlere her ay sürpriz hediyeler sunarak farklı deneyimler yaşatıyor. Buna göre,Vodafone'un VadiBizim web sitesindeki yarışmayı kazanan 2 şanslı FreeZone'lu, Sezon Ortası Turnuvası'nın (MSI) Mayıs ayında Paris'te Zenith Arena'da düzenlenen finalini yerinde izleme şansı yakaladı. Şanslı FreeZone'lular Ali Özal Çerit ve Sena Aleyna Demirel'e, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nin sevilen sunucularından Chris "TonBalıklı Makarna" Willekens ve profesyonel esporcu Koray "Naru" Bıçak da eşlik etti. Genç oyunseverler, Paris'in önemli turistik yerlerini de ziyaret ederek unutulmaz bir MSI deneyimi yaşadılar.

Engin Aksoy: "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri ile espor tutkunu gençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz"

Espor pazarını genç abonelere gençliklerini özgürce yaşama imkânı verecek yeni bir yatırım alanı olarak gördüklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: 

"Vodafone FreeZone olarak geliştirdiğimiz oyun paketleriyle tutku alanı espor olan gençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Geçen yıl BAUSuperMassive eSports ile iş ortaklığı yaparak gençlere birçok fayda sunduk. Bu süreçte yaptığımız kampanyalar ve tanıtımlar ile 14 milyongenceulaştık. Bu yıl ise daha kapsamlı ve daha büyük bir adım atarak, ülkemizde profesyonel ligi olan tek oyun League of Legends'ın kış ve yaz mevsimi liglerine isim sponsoru olduk. Bu kapsamda sunduğumuz 'Vodafone FreeZone Gamer Paketleri' ile de oyunsever gençlere her ay sürpriz hediyeler kazandırıyoruz. Son olarak, 2 şanslı gencimize Sezon Ortası Turnuvası'nın finalini Paris'te izleme imkânı sunduk. Vodafone FreeZone olarak, espor alanındaki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz."

Her ay sürpriz hediyeler veriyor

Vodafone'un FreeZone'lulara özel sunduğu "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri" içinde, internetinden yemeyen YouTube ve Playz faydalarının yanı sıra oyun pazarında en çok tercih edilen online ödeme platformu ininal kart üzerinden 10 TL hediye de bulunuyor. Kullanıcılarına her ay yurtdışı seyahatleri, final biletleri, esporcularla tanışma olanağı gibi sürpriz hediyeler kazanma şansı da sunan "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri" ile Vodafone FreeZone YouTube kanalında Şampiyonluk Ligi'ne ait birçok özel içeriğe internetinden yemeden ulaşılabiliyor. "Vodafone FreeZone Gamer Paketleri"nin Mayıs ayına özel hediyesi, 3 gamer bilgisayarı olacak.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle