Vodafone Red Business’lı Şirketler Alibaba.com ile Dünya Pazarına Açılıyor

Haberin Tarihi : 3 Aralık 2014   |   Son Yenileme : 24 Eylül 2020

İşletmeleri Yarına Hazırlayan Vodafone'dan Onaylı Alibaba.Com Üyeliği Hediye

Yarına Hazırım Platformu ile işletmelerin dijitalleşme ihtiyaçlarını analiz eden Vodafone, dünyanın lider toptan e-ticaret platformu Alibaba.com ile yeni iş birliğini hayata geçirdi. Türkiye'deki şirketlerin ticaret kapasitesini artırma hedefiyle başlatılan iş ortaklığında, Alibaba.com Onaylanmış Üyelik bedeli Vodafone Red Business'li şirketlere ücretsiz sunuluyor. Onaylı üyelik sayesinde şirketlerin isimleri ve ürünleri aramalarda ön sıralarda çıkıyor ve potansiyel müşterileri için gerçek bir firma oldukları bizzat Alibaba.com uzmanları tarafından tescil ediliyor. Kampanya kapsamında ayrıca tüm Vodafone Red Business tarifeleri %50 indirimle sunuluyor.

Dijital Dönüşüm Hareketinde başarılı bir yılı geride bırakan Vodafone, kurumsal müşterilerine özel avantajlarına bir yenisini ekledi. Vodafone dünyanın lider toptan e-ticaret portalı Alibaba.com ile Türkiye'deki işletmelerin ihracat kapasitesini artıracak öncü iş birliğini hayata geçirdi.

İşini büyütmek isteyen tüm yerli firmalar, yurt içi ve yurt dışında tüm mobil ihtiyaçlarını tek bir paket altında toplayan Vodafone Red Business farkıyla işlerini Alibaba.com'a taşıyor. Dünyanın en büyük e-ticaret portalı olan Alibaba.com'da 365 gün 24 saat açık bir online dükkana kavuşarak hem Türkiye'ye hem de dünyaya açılıyor. Üstelik, Alibaba.com'dan Onaylı Üyelik, Vodafone Red Business tarifelerindeki kurumsal müşterilere tamamen ücretsiz sunuluyor.

Alibaba.com onaylı üyeliği ile Türkiye'deki şirketlerin kazançlarını ve verimliliğini artırması hedefleniyor. Onaylı üyelikle Alibaba.com üzerinde güvenilir firma kategorisinde yer almaya hak kazanacak Vodafone Red Business'lılar, mevcut ve potansiyel müşterilerinin rahatça alışveriş yapmasını sağlıyor. Onaylı üyelikle firmalar bizzat Alibaba.com uzmanları tarafından değerlendiriliyor. Gerçek bir firma oldukları ve güvenilir oldukları tescil ediliyor. Böylece potansiyel müşteriler için alışverişlerde güven zemini oluşuyor. Alibaba.com aramalarında onaylı üyelerin isimleri ve ürünleri ön sıralarda çıkıyor. Alibaba.com'da daha çok ürün sergilemeye olanak tanıyan onaylı üyelik, işletmelerin işlerini büyütmelerine zemin hazırlıyor. 

Red Business tarifelerinde %50 indirim fırsatı

Vodafone ile Alibaba.com iş birliğinden doğan proje kapsamında ayrıca 5 veya daha fazla Red Business tarifesi alındığında tarifelerde %50 indirim fırsatı sunuluyor. Uçtan uca iletişim hizmetleriyle maliyet avantajı sağlayan fırsatları buluşturan Vodafone Red Business dünyası, Alibaba.com Onaylı Üyeliği de içinde yarı fiyatına şirketlerle buluşuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Rekabetçi global ekonomide daha güçlü bir Türkiye için işletmelerimizin dış ticaret kapasitelerini artırmayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Kurumların verimliliklerine katkı sağlayan ve her sektöre dokunan teknoloji çözümleri geliştirirken, işletmelerin ihracatını artırmalarını destekliyoruz. Dünyanın en büyük e-ticaret platformu Alibaba.com'un Türkiye'de 1 milyonu aşan üyesi bulunuyor. Alibaba.com üzerinde ihracat ve ithalat yapan yerli firmalar onaylı üyelikle rekabette öne geçiyor. Vodafone olarak biz Red Business tarifelerindeki işletmelerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onların masraflarını da azaltmayı hedefliyoruz. Alibaba.com ile hayata geçirdiğimiz yeni iş birliğimizle, Red Business tarifelerindeki firmalara Alibaba.com Onaylı Üyeliği ücretsiz sunuyoruz. Ayrıca tüm kurumsal müşterilerimiz Red Business dünyasıyla tanışabilsin diye tüm Red Business tarifelerimizde %50 indirim fırsatını duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye'deki firmaların gücüne güç katmak hedefimizle müşterilerimizi Vodafone Red Business tarifeleriyle tanışmaya davet ediyoruz."

Alibaba.com Türkiye Ülke Müdürü Cüneyt Erpolat, gerçekleştirilen iş birliği ile görüşünde şunları söyledi:

"Dünyanın lider uluslararası e-ticaret portalı Alibaba.com ve mobil iletişimin tartışmasız en önemli ve güçlü firmalarından Vodafone'un bir araya geldiği bu proje, bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Her iki tarafın da çok büyük özveri ve kaynaklar ortaya koyarak oluşturduğu bu birliktelik, Türk şirketlerinin uluslararası alanda iş fırsatlarına açılmalarında öncü hareketlerden biri olacak. Bu iş birliği kapsamında Türk şirketleri, üstün hizmet sunan bir mobil operatörden çok uygun maliyetli iletişim hizmeti almanın yanı sıra, dünyanın en büyük ve güvenli e-ticaret platformu olan Alibaba.com'un onaylı üyeliği sayesinde sadece yerel pazarda değil dünyanın her ülkesi ile ticaret yapmaya başlayacak. Onaylı üyeliğin en büyük artısı olan firmaların gerçekliğinin tescil edilmesi, e-ticaret alanında girişimcilerimize karşılaşacakları uluslararası oyuncular karşısısında net bir avantaj sağlayacak. Güvenilirliğin yanı sıra, onaylı üyelerimiz onaylanmamış üyelerle kıyaslandığında hem arama sonuçlarında daha önde çıkacaklar hem de Alibaba.com üzerinde daha geniş imkanlarla çok daha fazla sayıda alıcı ve satıcı ile buluşacaklar. Türk girişimcilerinin tarihsel olarak ticarete olan yatkınlığı göz önüne alındığında, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirip işlerini yerel pazardan uluslararası pazarlara güvenle taşıyacaklarına eminiz."

Red Business hakkında:

Red Business tarifelerinde tüm Vodafone'lularla ve tüm sabit hatlarla sınırsız konuşma fırsatı bulunuyor. Ayrıca Red Business'lılar tarife dakikalarıyla 22 Vodafone ülkesini hiçbir ek ücret ödemeden yurt içini arar gibi arayabiliyor. Yurt dışında 23 ülkede dolaşımda tüm tarife içeriğini sanki Türkiye'deymiş gibi özgürce kullanabiliyor. Red Business portföyünde şirketlerin mobil iletişim ihtiyaçlarına yönelik üç farklı tarife bulunuyor. Red Business Classic'te 5 hat veya daha fazla alımlarda %50 indirimle aylık 50 TL'ye her yöne 2000 dakika, her yöne 2000 SMS ve 2 GB internet yer alıyor. Red Business tarifesi ise yine 5 hat veya daha fazla alımlarda %50 indirimle 63 TL'ye her yöne 4000 dakika, 4000 SMS ve 4 GB bulunduruyor. Red Business Elite tarifesi de 5 hat veya daha fazla alımlarda %50 indirimle 77 TL'ye her yöne 8000 dakika ve 8000 SMS'in yanında 8 GB internet sunuyor.

Alibaba.com hakkında:

Alibaba Group'un ilk girişimi olan Alibaba.com (www.alibaba.com), dünyanın lider e-ticaret platformudur. Uluslararası alanda milyonlarca müşteri ve tedarikçiye hizmet veren Alibaba.com üzerinden küçük işletmeler ürünlerini uluslararası alanda satışa sunabilirler. Alibaba.com'a üye tedarikçilerin büyük çoğunluğu Çin'de faaliyet gösteren üreticiler ve dağıtımcılar olmakla birlikte Hindistan, Pakistan, Tayland ve Amerika Birleşik Devletleri'nden üreticiler de platformu kullanmaktadır.

Bültenin Devamını Oku

İlgili Görseller

Seçilenleri Bilgisayara İndir Seçilenleri Sepete Ekle