Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yrd. Engin Aksoy: “Yerli Startup’lar Vodafone Vitrin’le büyüyor! Ülkemizin dijital geleceğine yön vermek isteyen tüm firmaları, Türkiye’nin startup ekosistemine destek vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz Vodafone Vitrin projesine bekliyoruz.”
Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, @dunya_gazetesi için COVID-19 sonrası ekonomide dijitalleşme ve telekomun kritik rolüyle ilgili bir makale kaleme aldı. Okumak için lütfen bio’daki linke tıklayın.
Türkiye Vodafone Vakfı olarak salgın döneminde biz de üzerimize düşeni yaptık ve Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi yoğun bakım ünitesine solunum cihazı bağışında bulunduk. #İyilikİçinTeknoloji
Kişisel dijital asistanımız TOBi için yaratıcı ve yenilikçi ürünler geliştirilmesi hedefiyle üniversiteli gençler arasında düzenlediğimiz “Digital Pioneers TOBi Hack” sonuçlandı. Bio'da yer alan linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin yeni genç sesini belirlemek üzere üçüncüsü gerçekleştirilen "Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması"nda final heyecanı başladı. Finalistler, 9 Temmuz'da Mustafa Sandal'ın da katılımıyla yapılacak büyük finalde performanslarını sergileyecek. Detaylar için link bio’da!