Yeni nesil çalışma sistemimiz ile herkese istediği yerden, istediği şekilde ve istediği kadar çalışma imkânı sunuyoruz. Zaman, şehir ve lokasyon bağımsız çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesi Vodafone Müşteri Hizmetleri Ailesi’ne bekliyoruz.
Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu’nda bu yıl çevre için koştuk. Pandemi nedeniyle hem fiziksel hem de sanal olarak gerçekleşen yarı maratonda koşuculara e-atıklardan dönüştürdüğümüz madalyaları takdim ettik. Sanal koşuyu tamamlayan katılımcılar adına da fidan bağışında bulunduk.
Türkiye Vodafone Vakfı olarak, teknolojinin gücünü kadınların potansiyeliyle buluşturacak yeni bir projeye imza atıyoruz. “Dijital Benim İşim” projesinde verilecek “Dijital Okuryazarlık” ve “Dijital Pazarlama” eğitimleri ile yaklaşık 12 bin kadına ulaşmayı hedefliyoruz. #DijitalBenimİşim
Kadınların günlük hayatta teknolojiyle temasını ve dijital mesleklere ilgisini artırmayı amaçlayan “Dijital Benim İşim” projemiz ile ilk yılda yaklaşık 12 bin kadına eğitim verilmesini hedefliyoruz! #DijitalBenimİşim @turkiyeiskurumu @hbogm
Elektronik atık meselesi için harekete geçiyoruz. Geleceğin dijital dünyasının toplumsal, çevresel, ekonomik ihtiyaçlarına yine dijitalleşmeyi kullanarak yanıt verecek bir sosyal inovasyon programı ile “E-atık meselesine nasıl kapsayıcı, sistematik ve döngüsel çözümler üretiriz?” sorusuna birlikte çözümler üreteceğiz. E-atık meselesi hakkında detaylı bilgiye bio’dan ulaşabilirsiniz. #YeşiliSevenKırmızı
Türkiye Vodafone Vakfı olarak pandemi döneminde sosyal fayda üretmeye devam ettik!
Yenilenen “Hediye Çarkı” platformumuza özel düzenlediğimiz çekiliş sonuçlandı. Diğer operatör kullanıcılarına da açık olan çekilişe 9 milyonu aşkın kişi katıldı, toplam 3 milyon TL değerinde hediye dağıtıldı.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yrd. Engin Aksoy: “Yerli Startup’lar Vodafone Vitrin’le büyüyor! Ülkemizin dijital geleceğine yön vermek isteyen tüm firmaları, Türkiye’nin startup ekosistemine destek vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz Vodafone Vitrin projesine bekliyoruz.”
Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, @dunya_gazetesi için COVID-19 sonrası ekonomide dijitalleşme ve telekomun kritik rolüyle ilgili bir makale kaleme aldı. Okumak için lütfen bio’daki linke tıklayın.
Türkiye Vodafone Vakfı olarak salgın döneminde biz de üzerimize düşeni yaptık ve Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi yoğun bakım ünitesine solunum cihazı bağışında bulunduk. #İyilikİçinTeknoloji
Kişisel dijital asistanımız TOBi için yaratıcı ve yenilikçi ürünler geliştirilmesi hedefiyle üniversiteli gençler arasında düzenlediğimiz “Digital Pioneers TOBi Hack” sonuçlandı. Bio'da yer alan linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin yeni genç sesini belirlemek üzere üçüncüsü gerçekleştirilen "Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması"nda final heyecanı başladı. Finalistler, 9 Temmuz'da Mustafa Sandal'ın da katılımıyla yapılacak büyük finalde performanslarını sergileyecek. Detaylar için link bio’da!