Vodafone olarak her zaman şiddetin karşısında ve kadınların yanındayız. Herkesi şiddetin karşısında #BenVarım demeye davet ediyoruz.
Hiçbir kadın gördüğü şiddeti maskelemesin diye şiddet karşısında #𝐁𝐞𝐧𝐕𝐚𝐫ı𝐦 diyerek 𝟐𝟓 𝐊𝐚𝐬ı𝐦 𝐊𝐚𝐝ı𝐧𝐚 𝐘ö𝐧𝐞𝐥𝐢𝐤 Ş𝐢𝐝𝐝𝐞𝐭𝐞 𝐊𝐚𝐫şı 𝐔𝐥𝐮𝐬𝐥𝐚𝐫𝐚𝐫𝐚𝐬ı 𝐌ü𝐜𝐚𝐝𝐞𝐥𝐞 𝐆ü𝐧ü’nde birlik olduğumuzda ne kadar güçlü olduğumuzu gösteriyoruz. Sen de bu gönderi altında varlığından güç aldığın 3 kadını etiketle, 𝐝𝐚𝐲𝐚𝐧ış𝐦𝐚𝐦ı𝐳ı herkes duysun!
Vodafone Türkiye 2020 Sürdürülebilirlik Raporumuz ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nin (LACP) düzenlediği 2020 Inspire Ödülleri Kurumsal Yayınlar Yarışmasında Gümüş ödülü kazandık ve LACP ödüllerine başvuran 500’den fazla rapor arasında en iyi ilk 100 rapor arasında yer aldık. Bio'da yer alan linkten rapora ulaşabilisiniz. #YeşiliSevenKırmızı
Her koşulda sevgiyle öğreten fedakar öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!
Vodafone olarak herkesi kucaklayan, dünyamızın geleceğini gözeten bir dijital toplum yaratmayı hedefliyoruz. Kapsayıcılık, Çevre ve Dijital Toplum alanlarında performansımızı paylaştığımız 10. Sürdürülebilirlik Raporumuz yayınlandı. Bio’da yer alan linkten ulaşabilirsiniz. #YeşiliSevenKırmızı
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Bşk. Yrd. Meltem Bakiler Şahin’in de konuşmacı olarak yer alacağı Gayrimenkulde yeni dinamikler; İnovasyon ve Dijitalleşme konulu canlı yayını 13 Kasım 2020 saat 15:00'te Dijital Sahne'de! İzlemek için bio’daki linke tıklayabilirsiniz.
Salgınının işletmelerin iş süreçlerine etkisini ve hangi teknolojik ihtiyaçların öne çıktığını araştırdık. Sonuçlara göre işletmeler uzaktan çalışma ve e-ticaretteki yoğunluk nedeniyle teknolojik altyapı yatırımlarını hızlandırırken, verimlilik için de dijital çözümlere odaklandı.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Arthur Kurucu Ortağı Can Faga ve Psikiyatrist Dr. @drgbudayicioglu ‘nun konuşmacı olarak katıldığı Inspiration Hall Kırmızı Oturum’u gerçekleşti. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. @brandweekistanbul
Biz doğdukça doğacak. Biz yaşadıkça yaşayacak. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk fikirleriyle, ilkeleriyle ve emanetiyle #hepyaşayacak
Olası afet durumları için Vodafone çalışanlarının gönüllü olarak oluşturduğu Arama Kurtarma Ekibimiz kurtarma çalışmalarına destek olmak üzere deprem bölgesinde. Kalbimiz İzmir’de..
En güzel hikayemiz 97 yıl önce bugün, bu fotoğraf ile yazıldı. Tarihteki en iyi #TBT
İnternet ve teknoloji, insanla yan yana gelince çok güzel hikayeler ortaya çıkıyor. Vodafone Supernet 4.5G teknolojisiyle, en güzel hikayelerinizde yanınızdayız. #SeninTeknolojinSeninHikayen
Yarını Kodlayanlar projemiz ile sosyal fayda sağlamaya devam ediyoruz. Ağustos 2016’dan bu yana Türkiye genelinde 100 bini aşkın çocuğa ulaştık, dijital içeriklerimizle yeni dönemde 70 bin çocuğa daha ulaşmayı hedefliyoruz. @habitatdernegi
Teknoloji-insan birlikteliğiyle yazılmış hikâyelere yer vereceğimiz marka iletişim çalışmalarımızı, bugün yaptığımız basın toplantısında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Bşk. Yrd. Engin Aksoy ve yeni reklam yüzümüz Aras Bulut İynemli ile duyurduk. @enginaksoy1972 @iynemliarasbulut
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Türkiye Bilişim Derneği Kamu-BİB'23 ve BİMY’27 Bütünleşik Etkinliği 2. Vizyon 2023 Kamu ve Sektör Buluşması’na katıldı. Etkinlikte, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, TBD Başkanı Rahmi Aktepe ve Türksat Genel Müdürü Cenk Şen’le biraraya gelen Süel, dijital dönüşümün yakıtının yatırım olduğunu vurguladı. @btk @tbdmerkez
Müşteri deneyimini dijitalleştirmeyi hedefleyerek, akıllı telefonlardaki tamamen yerli üretim yeni nesil dijital SIM kart eSIM'i faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimizin hizmetine sunduk. Detaylı bilgiye bio’da yer alan linkten ulaşabilirsiniz. #eSIM
Uluslararası Elektronik Atık Günü'nde ReWorld programımız ile çevreye zararı yarıya indirmeyi hedefleyerek, 18-30 yaş arasındaki gençlerle e-atık sorunu için kapsayıcı, sistematik ve döngüsel çözümler üreteceğiz. Detaylar için link bio'da.
Futbol dünyasının en büyük derbilerinden biri olan Adana Demirspor - Adanaspor rekabetini anlatan "Çukurova Ateşi" belgeseli Vodafone TV’de izleyicileriyle buluştu. Detaylar için link bio'da.
Vodafone olarak, yeni çözümümüz "Asistanım Yanımda" ile müşterilerimize donanım, yazılım, kablolama, modem arızası gibi durumlarda akıllı telefonları aracılığıyla uzaktan görüntülü canlı destek sunuyoruz. Detaylar için link bio’da.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy: "Müşterilerimizin dönemsel ihtiyaçlarını anlıyor ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyoruz. Vodafone Evde İnternet müşterilerimiz için her yıl yaptığımız gibi 'okula dönüş' kampanyası düzenledik." Detaylara bio'da yer alan linkten ulaşabilirsiniz.
Tüm dünyada 2025 yılına kadar 1 milyar insanın hayatını iyileştirmeyi hedeflediğimiz bu yolda, pandemiyle birlikte daha da önem kazanan bağlantıda olma ihtiyacına ve internetin birleştirici gücüne dikkat çekmek amacıyla “Herkes Bağlantıda” temalı yeni bir kampanya başlattık. Kampanya detaylarına bio'dan ulaşabilirsiniz.
Vodafone Türkiye’de CEO’luk görevine Alex Froment-Curtil atandı. 2018’den bu yana Vodafone Mısır CEO’su olarak görev yapan Alex Froment-Curtil, görevi 1 Kasım’da Colman Deegan’dan devralacak. Deegan ise Vodafone İspanya CEO’su olarak yeni görevine başlayacak.
Vodafone Pay ile müşterilerimiz 7/24 para transferi yapabiliyor, mağaza içi ve online alışverişlerini gerçekleştirebiliyor, sosyal ödeme özelliği sayesinde ortak grup harcamalarını Alman usulü bölüştürerek birbirlerine para gönderebiliyorlar.
Yeni nesil çalışma sistemimiz ile herkese istediği yerden, istediği şekilde ve istediği kadar çalışma imkânı sunuyoruz. Zaman, şehir ve lokasyon bağımsız çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesi Vodafone Müşteri Hizmetleri Ailesi’ne bekliyoruz.
Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu’nda bu yıl çevre için koştuk. Pandemi nedeniyle hem fiziksel hem de sanal olarak gerçekleşen yarı maratonda koşuculara e-atıklardan dönüştürdüğümüz madalyaları takdim ettik. Sanal koşuyu tamamlayan katılımcılar adına da fidan bağışında bulunduk.