2025’e kadar Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital servisler şirketi olma hedefi doğrultusunda güçlenmeye devam ediyoruz. Büyüme odaklı stratejik planları ve ortaklıkları koordine etmek ve toptan satış ticaretinin büyümesini sürdürmek amacıyla, Vodafone Türkiye’de 2010’dan bu yana görev yapan Levent Gemici, Strateji, İş Geliştirme ve Toptan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Hikayelerimizi güzelleştiren, çocuklarıyla birlikte her anıya #BenVarım diyen annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle yürüttüğümüz Yarını Kodlayanlar projemiz kapsamında Anneler Günü özelinde, anneler ve çocukların birlikte yer aldığı kodlama eğitimi gerçekleştirdik. Yarını değerli kılan tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyoruz. @habitatdernegi
Dijitalleşme, yeni nesil çalışma sistemini de beraberinde getiriyor. Global ve yerel deneyimlerimizi harmanlayarak oluşturduğumuz operasyonel esneklik ile işletmelere yüksek verimlilik ve tasarruf sağlayan çözümler sunuyoruz. #TeknolojiOrtağıyız #BirlikteMümkün #VodafoneBusiness
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram, @fortuneturkey tarafından Türkiye’nin en etkin 50 insan kaynakları yöneticisinin (CHRO) belirlendiği 2021 listesinde yer aldı.
Teknoloji ve insan birlikteliğinden doğan güçle daha iyi bir geleceğin mümkün olduğuna inanıyoruz, bu anlayışla hayata geçirdiğimiz “Bu işte Birlikteyiz” platformuyla pandemide işini kaybedenlere destek olmayı hedefliyoruz. UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ve Habitat Derneği’nin de katkıda bulunduğu platformda, iş arama sürecinde olanlar için kişisel eğitim ve yetenek programlarına erişim imkânını sunuyoruz. #BirlikteMümkün
Türkiye Vodafone Vakfı olarak Habitat Derneği iş birliğiyle, 30 köy okuluna teknoloji sınıfları kuruyoruz. Çünkü çocukların hayallerine ulaşması teknoloji ile #BirlikteMümkün.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
Başarılarıyla ses getiren liderlerin seçildiği “Yılın İş İnsanları” anketinde, Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi ve Avrupa CEO’su Serpil Timuray, ‘Yılın Global Türk Yöneticisi’ ödülüne ikinci kez sahip oldu. Kariyerine birçok tecrübe sığdıran Serpil Timuray’ın, kritik anlarda cesur hamleler uygulayan tutumlarıyla elde ettiği bu başarı için Vodafone ailesi olarak gurur duyuyoruz.
Vodafone olarak doğanın enerjisinden yararlanabilirsek daha yeşil bir dünya yaratmanın mümkün olacağına inanıyor ve bunun için çalışıyoruz. Şebekesinde %100 yenilenebilir enerji kullanan Türkiye'nin ilk ve tek operatörü olmaktan gurur duyuyoruz. Daha iyi bir gelecek #BirlikteMümkün #YeşiliSevenKırmızı #DünyaGünü
Tüm şebeke ve ofislerinde %100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatör olan Vodafone Türkiye, amaç odaklı vizyonu doğrultusunda küresel karbon emisyonunu da 2040’a kadar net sıfır’a düşürmeyi taahhüt ediyor. %100 yenilenebilir enerji hedefine planlanan tarihten 3 yıl daha erken ulaşan Vodafone Türkiye, şebekesini ve ofislerini yeşil enerjiye dönüştürerek, daha sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.
Bu dönemde iş ararken internetin ve bağlantıda kalmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu’yla size özel eğitim imkanlarının yanında 6 GB’lık Birlikteyiz tarifesini sunuyoruz. Bugünleri aşmak #BirlikteMümkün biliyoruz.
Vodafone Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız ve Fast Company tarafından gerçekleştirilen İklim Krizi ve Sürdürülebilirlik Zirvesi'nde 21 Nisan 16:40’ta Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel “İletişimde Sürdürülebilirlik” paneli ile yer alacak. Sanattan finansa birçok alanda sürdürülebilirliği görünür kılmaya odaklanan bu etkinliği canlı izlemek için link bio’da.
Vodafone, uluslararası liderler liginde “uygulama becerisi” ve “vizyon bütünlüğü” ile Magic Quadrant Lideri olarak en üst sırada yer aldı. 7. kez dünya lideri olan Vodafone Grup, Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisinde lider seçildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: "50'yi aşkın ülkede 110 milyondan fazla nesneye hayat veren dünyanın en büyük loT hizmet sağlayıcısı konumunda  olan Vodafone Grup ile ülkemizdeki tüm sektörlerin dijitalleşmesine destek olmayı hedefliyoruz." diye belirtti.
🔴Dijital Gelecek
◼️Vodafone Türkiye CEO'su Engin Aksoy, canlı yayında Gözde Yeniova Saylak'ın sorularını yanıtlıyor!
📌19 Nisan Pazartesi 20:30'da
#Ekonomi #Dijital #Vodafone @vodafonetr @gozdeyeniovasaylak @enginaksoy1972
Yeni düzende değişen yönetim anlayışı ve çalışma modelleri kapsamında çalışan sağlığı ve güvenliği için Sosyal Mesafe Takibi, Termal Kamera, Temassız Geçiş Sistemi ve Hibrit Ofis Masa Rezervasyon Sistemi gibi çözümlerimizle işletmelerin teknoloji ortağıyız." #TeknolojiOrtağıyız #VodafoneBusiness #BirlikteMümkün
V-Yaşam akıllı ürün ailesinin yeni üyesi V-İzci ile tanışın. Çocuk takip, evcil hayvan takip, araba takip ve çanta takip fonksiyonlarını tek cihazda toplayan Vodafone, sevdiklerinizin ya da nesnelerinizin güvende olup olmadığını anlama imkanı veriyor.
Sevgimizi daha çok paylaşmak mümkün mü? Vodafone’un kesintisiz internet sunan altyapısıyla her an sevdiklerinize ulaşmak mümkün… #BirlikteMümkün #TogetherWeCan
Fast Company dergisi en yenilikçi İK liderlerini belirledi. Pandemi stratejileri ve dijitalleşme yenilikleriyle Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Bülent Bayram, en yenilikçi 50 İK lideri arasında 6. sırada yer aldı.
Toplumsal hayatın iyileşmesi için işletmelere önemli sorumluluklar düşüyor. Bu amaçla global ve yerel deneyimlerimizi harmanlayarak oluşturduğumuz dijital çözümlerle işletmelerin teknoloji ortağıyız. #VodafoneBusiness #TeknolojiOrtağıyız #BirlikteMümkün
#DünyaSokakHayvanlarıGünü'nde sokaktaki dostlarımızı mutlu etmek ister misin? Bunun için #BuMamaBenden ile tweet atarak onların karınlarını doyurabilir ve sevgini gösterebilirsin. 🐶🐱
Kullanıcılarımızın taleplerine yönelik en verimli çözümleri üretmenin heyecanını, yeni nesil teknolojilerle mevcut şebeke altyapımızı maksimum hız kapasitesine taşıyarak yaşıyoruz. Altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürerek mobil şebekemizi 5G’ye hazırladığımız bu süreçte, fiber optik altyapılarda oluşturacağımız en kaliteli hizmeti kullanıcı deneyimine sunuyoruz. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Thibaud Rerolle ise bu başarıyı “Bu gelişme, Türkiye’nin dijitalleşme sürecine de ciddi katkılar sunacak. Yeni nesil telekom şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda bir yandan mevcut altyapımızı geliştirirken, diğer yandan da dijitalleşme yolunda yeni teknolojileri test etmeye ve şebekemize dahil etmeye devam edeceğiz.” sözleriyle ifade etti.
Teknoloji ve insan bir araya gelince her şey mümkün. Birlikte mümkün. 
#TogetherWeCan  #BirlikteMümkün
Vodafone Türkiye olarak ülke genelindeki yaklaşık 25 bin baz istasyonu ve Esenyurt, Tuzla, İzmir, Ankara ve Adana lokasyonlarında bulunan teknoloji merkezlerini kapsayan ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikasyon sürecini tamamladık. Bu başarımız Vodafone Grubu içinde bir “ilk” oldu. Pandemi koşullarına rağmen büyük bir gayret ve özveriyle çalışarak sertifikasyon sürecini tamamlamanın sevincini sizlerle de paylaşıyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarında “Ben de varım!” diyebilmek adına enerji verimini artırırken, çevresel etkiyi minimuma indiren uygulamalarla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Vodafone olarak 4.5G altyapımızda Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi gibi yeni nesil teknolojiler kullanarak müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Alman bağımsız danışmanlık ve mühendislik şirketi Umlaut’un 2020 raporunda yer verdiği test sonuçları da bizi destekliyor. Detaylar için link bio'da.
Vodafone Türkiye Kurumsal Çözümler Direktörü Berna Kulaksız, Vodafone Business ve @idcturkiye iş birliğiyle düzenlenen ‘Özelleştirilmiş Mobil Şebeke: Yalın ve Esnek Altyapıya Giden Yol’ dijital etkinliğine katıldı. Kulaksız “Endüstri 4.0 için özelleştirilmiş şebeke deneyimine ihtiyaç var. Biz de bundan yola çıkarak özelleştirilmiş şebeke çözümümüzü devreye aldık.” dedi.